Fête de la musique nodigt u uit om te wandelen in Erfurt | Erfurt

Fête de la musique nodigt uit om rond te kuieren in Erfurt

Bijgewerkt: 21/06/2022, 08:50

| Leestijd: 4 minuten


Deze kaart toont de locaties van het Fête de la musique.

Deze kaart toont de locaties van het Fête de la musique.

Foto: Muziekfestival

Erfurt.
Gratis en buiten, het Fête de la musique zal muzikaal divers zijn – het spectrum varieert van pop tot punk.

Met het Krämerbrückenfest nog in de oren staat alweer het volgende grootschalige muziekevenement op de agenda: het “Fête de la musique” vindt plaats op dinsdag 21 juni. Twee jaar moest ze pauzeren, nu maakt ze het weer mogelijk om gratis en buiten te genieten van live muziek, verrast te worden door artiesten van de meest uiteenlopende muziekstijlen en te kuieren van zaal naar zaal. Er zijn er 38 – het Dacheröden-huis, dat aan beide kanten wordt gebruikt, telt twee keer – die u verleiden om te bezoeken en te blijven hangen aan het “begin van de zomer”.

Voor het eerst wordt het festival, dat door Wolfgang Beese uit Frankrijk naar Erfurt is geïmporteerd, georganiseerd door Friederike Teichert, die tot het einde toe aan het evenementenplan heeft gewerkt, zodat alle muzikanten hun kans krijgen. “Ik hoop dat alles goed komt – evenals het weer”, zegt ze. Want er is geen regenvariant voor het Fête de la musique. Maar er zijn enkele nieuwe plekken waar livemuziek kan worden ervaren. Het Fête werd in 2020 en 2021 afgelast omdat het uiteindelijk gedijt op doelloos rondzwerven – de locaties kennen en onwetendheid over de individuele uitvoeringstijden – en de ontmoetingen van mensen. Dat zou ondenkbaar zijn geweest als de corona-hygiënemaatregelen in acht waren genomen.

De locaties – meestal tussen 16.00 en 23.00 uur – zijn in detail:

  • 1 Allerheiligenstraat: Open werk (binnenplaats) internationaal podium
  • 2 Andreasstraat: Andreaskavalier ab 17 Uhr MAC – Beste unplugged Music
  • 3 Woede: bij het Luthermonument vanaf 17.30 uur Joon Wolfsberg, asgrijs
  • 4 Anger Haus Dacheröden (Venster): Josi, Sanner, Georges le Chanteur, Lewia, Robert Wildfeuer
  • 4 Huis Dacheröden (binnenplaats): Kinderprogramma, Singsang, Natalia Kotyuk
  • 5 Ruïnes op blote voeten: MBP & Magma, Buiten de staat, Everlong, Woede77
  • 6 Benediktsplatz: Tast’n Dieter, Psycho & Ska Funk’L, Georges le Chanteur, The Waffle Lobby, Marmot Family
  • 7 Berlijnse Plein: Dodge City Homegrown, Hossein Ghaedi, Ramm Tamm Tilda (duo)
  • 8 Brühl-tuin: De Federale Vereniging voor Muzieklessen LV Thüringen nodigt schoolensembles uit om concerten te geven – of het nu gaat om bigband, koor, orkest, band, dans- of slagwerkgroep
  • 9 Domplein Hilgenfeld: lismou, gundi_menk, rezi, machtige poki, toekomstige grl, charles, Tast’n Dieter
  • 10 Kathedraalplein van Venetië: Crepes Sucettes, Anika met kaneel, Frostbite, Birdhouse, Hinrich Schmock & de lage verwachtingen, MADITHA
  • 11 Vismarkt: vanaf 17.00 uur
    The Punk Rock Campfire, Half Colors, Die Foxy Mullygrub Kids
  • 12 Grote ark voor het trouwhuis: String School, MakaBar, Saitensprung, Plotseling, The Juke, SINGSANG
  • 13 HHirschgarten voor het stripcafé: Alexandra Koball & Andrés Tatangelo, Sanner, Stromer, Gerd Krambehr, Galaxy
  • 14 Hüttergasse voor Café Füchse: Mijn muziekbedrijf
  • 15 Kirchhofsgasse/Allerheiligenstraße Engelsburg: Nthirteen, Fanny Louise, Confirmation, Magma & MBP, Sellout Alley
  • 16 Kleine ark voor de wijnbar Rue: Georges le Chanteur, The Sunny Side, Ingo Boogie & the Backbeat 5’s, CAT HENTSCHELMANN, Benjamin Bruder, Ludwig’s ROCKEFÄLLER
  • 17 Kreuzgasse voor Goldhelm: Joyce November, MuShinKa Projekt, Dream the Rest OK, A&O
  • 18 Johannestrae voor Café Wilder Mann: diverse gitaarmuziek, Matthias Buttgereit, productief geluid, Robert Wildfeuer, The Horses (Neil Young Cover Band)
  • 19 Johannesstrae 17 tegenover Spirits & More: Heroes of Heartbeat 2.0 en gasten
  • 20 Johannesstrae 9 tegenover La Kultura: Volledige kleurenscène
  • 21 Klostergang Kulturkwartier: Anthony – Maria wil dansen, zitdisco, Martin Hübner
  • 22 Lange brug: Voice ‘n Fun, Saxofoon Duo „S.&W.“, WannaBee, Annekatrine Gentzel, BellProductive, Andia
  • 23 Löberstrae Franz Mehlhose: Rasen, Ampersand (Maria Antonia Schmidt & Alex Smalley), Markus Mascher, Estrela, DJ Foamy & Open Decks
    (neem je favoriete platen mee)
  • 24 Marktstraat voor de Nerly: Donata, Eule Müller, Vibration Syndicate, Spark of Hope, Scurra
  • 25 Paulstraße Paulinchen: DJMØK
  • 26 Petersberg Glashut: MONASTICKID, LUU, MIKROBI, DJ STIBBE (Haifischbar/Vinylkultur)
  • 27 Pilsen voor de Redroxx: Triptophan, Carnival Kid, Free Culture Caravan
  • 28 Rieth Vilnius-passage: Ramm Tamm Tilda (duo), Dodge City Homegrown, Hossein Ghaedi
  • 29 Stadspark: Keuken 80, Patrick Börsch, Lennox, Louis Pitar, Pele
  • 30 Kasteelbrug: Salon Quartet, Erfurt Senioriker, Dulcimer Folk, Holger Bloßfeldt
  • 31 Talstraße jeugdcentrum Fritzer: Acoustic-Jam im Instrumentengarten
  • 32 Venetië (wei): 38Hz-collectief
  • 33 Weegstrookopslag: vanaf 17.00 uur Rambazamba, Anika met kaneel, Frozen Rain, Jan Haasler, Pelican Rex, Brise Manouche
  • 34 Waagegasse Oude Synagoge: tONtAUBE, The String Company, Klezmer-Jam-Kapelle, Nordic Nights
  • 35 Weinig markt: Das NEUWERK, Tast’n Dieter,
    Benjamin Bruder, SollbruchSTELLE, HEiKE, The Mandev Connection
  • 36 Willy-Brandt-Platz voor de Willy B.: vanaf 17.00 uur crêpes sucettes, de wafellobby, CAT HENTSCHELMANN
  • 37 Naar het Kalif Storch vrachtdepot: w / Bestaan, comfortgeluid, Franz! (Kalief Storch, Muna Muziek)


Fête de la musique in Thüringen: muziekliefhebbers vieren feest in deze steden



Leave a Reply

Your email address will not be published.