HSV: DFL vaste speldagen 1 t/m 9! Drie avondknallers voor Hamburg – 2e Bundesliga

De DFL heeft de data van speeldagen 1-9 in de 2e divisie vastgelegd. Het noorden is op vier zaterdagen vertegenwoordigd in de topavondspelen (20.30 uur).

Hannover 96 en FC St. Pauli trappen af ​​op speeldag 2 (23 juli). HSV kreeg drie late crackers. Op speeldag 6 (27 augustus) in Neurenberg en op speeldag 7 (3 september) en speeldag 9 (17 september) thuis in het Volksparkstadion, eerst tegen Karlsruhe en daarna tegen Düsseldorf.

1e speeldag

Freitag15.07.2022: 1. FC Kaiserslautern – Hannover 96 20.30

zaterdag16.07.2022: SpVgg Greuther Fürth – Holstein Kiel 13.00 FC St. Pauli – 1. FC Neurenberg 13.00 SV Sandhausen – Arminia Bielefeld 13.00 Jahn Regensburg – Darmstadt 98 13.00 1. FC Magdeburg – Fortuna Düsseldorf 20.30

Zondag17.07.2022: SC Paderborn 07 – Karlsruher SC 13.30 uur Hansa Rostock – 1. FC Heidenheim 13.30 uur Eintracht Braunschweig – Hamburger SV 13.30 uur

2e speeldag

Freitag22.07.2022: Darmstadt 98 – SV Sandhausen 18.30 uur Fortuna Düsseldorf – SC Paderborn 07 18.30 uur

zaterdag23.07.2022: 1. FC Heidenheim – Eintracht Braunschweig 13.00 uur 1. FC Neurenberg – SpVgg Greuther Fürth 13.00 uur Holstein Kiel – 1. FC Kaiserslautern 13.00 uur Hannover 96 – FC St. Pauli 20.30

Zondag24.07.2022: Arminia Bielefeld – Jahn Regensburg 13.30 uur Hamburger SV – Hansa Rostock 13.30 uur Karlsruher SC – 1. FC Magdeburg 13.30 uur

3e speeldag

Freitag05.08.2022: SpVgg Greuther Fürth – Karlsruher SC 18.30 SV Sandhausen – Fortuna Düsseldorf 18.30

zaterdag06.08.2022: Hamburger SV – 1. FC Heidenheim 13.00 uur SC Paderborn 07 – Hannover 96 13.00 uur Jahn Regensburg – 1. FC Neurenberg 13.00 uur Hansa Rostock – Arminia Bielefeld 20.30 uur

Zondag07.08.2022: 1. FC Magdeburg – Holstein Kiel 13.30 uur Eintracht Braunschweig – Darmstadt 98 13.30 uur 1. FC Kaiserslautern – FC St. Pauli 13.30 uur

4e speeldag

Freitag08/12/2022: 1. FC Neurenberg – 1. FC Heidenheim 18.30 1. FC Kaiserslautern – SC Paderborn 07 18.30

zaterdag13.08.2022: Arminia Bielefeld – Hamburger SV 13.00 Holstein Kiel – Eintracht Braunschweig 13.00 Karlsruher SC – SV Sandhausen 13.00 Darmstadt 98 – Hansa Rostock 20.30

Zondag14.08.2022: FC St. Pauli – 1. FC Magdeburg 13.30 uur Fortuna Düsseldorf – SpVgg Greuther Fürth 13.30 uur Hannover 96 – Jahn Regensburg 13.30 uur

5e speeldag

Freitag19-08-2022: Hamburger SV – Darmstadt 98 18:30 1. FC Magdeburg – Hannover 96 18:30

zaterdag20.08.2022: SC Paderborn 07 – Holstein Kiel 13.00 uur SV Sandhausen – 1. FC Neurenberg 13.00 uur Jahn Regensburg – Karlsruher SC 13.00 uur Eintracht Braunschweig – Fortuna Düsseldorf 20.30 uur

Zondag21.08.2022: SpVgg Greuther Fürth – 1. FC Kaiserslautern 13.30 uur 1. FC Heidenheim – Arminia Bielefeld 13.30 uur Hansa Rostock – FC St. Pauli 13.30 uur

6e speeldag

Vrijdag 26 augustus 2022: Arminia Bielefeld – Eintracht Braunschweig 18.30 uur Fortuna Düsseldorf – Jahn Regensburg 18.30 uur

zaterdag27.08.2022: Darmstadt 98 – 1. FC Heidenheim 13.00 uur FC St. Pauli – SC Paderborn 07 13.00 uur Karlsruher SC – Hansa Rostock 13.00 uur 1. FC Neurenberg – Hamburger SV 20.30

Zondag28.08.2022: Holstein Kiel – SV Sandhausen 13.30 uur Hannover 96 – SpVgg Greuther Fürth 13.30 uur 1. FC Kaiserslautern – 1. FC Magdeburg 13.30 uur

7e speeldag

Freitag02.09.2022: 1. FC Heidenheim – Fortuna Düsseldorf 18.30 uur Eintracht Braunschweig – 1. FC Neurenberg 18.30 uur

zaterdag03.09.2022: SpVgg Greuther Fürth – FC St. Pauli 13.00 uur SC Paderborn 07 – 1. FC Magdeburg 13.00 uur Jahn Regensburg – Holstein Kiel 13.00 uur Hamburger SV – Karlsruher SC 20.30

Zondag04.09.2022: Darmstadt 98 – Arminia Bielefeld 13.30 uur Hansa Rostock – Hannover 96 13.30 uur SV Sandhausen – 1. FC Kaiserslautern 13.30 uur

8e speeldag

Freitag09.09.2022: 1. FC Nürnberg – Arminia Bielefeld 18.30 Holstein Kiel – Hamburger SV 18.30

zaterdag09/10/2022: SC Paderborn 07 – Jahn Regensburg 13.00 Hannover 96 – Eintracht Braunschweig 13.00 Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim 13.00 Fortuna Düsseldorf – Hansa Rostock 20.30

Zondag11.09.2022: FC St. Pauli – SV Sandhausen 13.30 uur 1. FC Magdeburg – SpVgg Greuther Fürth 13.30 uur 1. FC Kaiserslautern – Darmstadt 98 13.30 uur

9e speeldag

Freitag16.09.2022: SV Sandhausen – Hannover 96 18.30 uur Eintracht Braunschweig – Karlsruher SC 18.30 uur

zaterdag17 september 2022: Arminia Bielefeld – Holstein Kiel 13.00 uur Darmstadt 98 – 1. FC Neurenberg 13.00 uur Hansa Rostock – 1. FC Magdeburg 13.00 uur Hamburger SV – Fortuna Düsseldorf 20.30

Zondag18.09.2022: SpVgg Greuther Fürth – SC Paderborn 07 13.30 uur 1. FC Heidenheim – 1. FC Kaiserslautern 13.30 uur Jahn Regensburg – FC St. Pauli 13.30 uur

Leave a Reply

Your email address will not be published.